Gold's gym založeno roku 1965

Před několika lety Ed Connors, Pete Grymkowski a Tim Kimber byli svědky rozvíjejícího se průmyslu fitness. Menší místní tělocvičny byly konsolidovány do větších konglomerátů dobře postavenými organizacemi pro zdraví a fitness, což mělo za důsledek zvýšení konkurence vůči našim vlastním franšízám.

Mekka bodybuildingu

Věděli, že přišel čas předat štafetový kolík nové skupině, která by mohla tuto společnost povznést na další úroveň. Toto rozsáhlé hledání vyústilo ve spojení se skupinou vedenou jedním z největších a nejziskovějších provozovatelů franšízy Gold's Gym, s velkým respektovaným ekvitním fondem Brockway Moran a společníky Boca Raton z Floridy.

Gold's gym se rožšiřuje do mnoha koutů světa

Společnost Gold's Gym International pro dosažení tohoto cíle vybudovala svou infrastrukturu. Zahájili jsme s výkonným managementem, který stanovil cíle navržené tak, aby napomohly dosažení záměrů korporace a franšízy. Personál, který je toho výsledkem, se skládá z vhodně definovaných postů, zahrnujících zkušený tým se schopností dostat Gold's Gym International na další úroveň.